Giriş Yazısı

Bizim asıl görevimiz, son nefesimize kadar ihitiyacımız olan bedenimizi sağlıklı ve genç korumaktır...

Bugünün şartlarını yaratan insanoğlu maalesef doğayı kirletmiş ve besinlerimizin GDO suyla oynamış, rafine ve koruyucu madde yüklü bir gida sektörü yaratmıştır. Başa çıkmaya çalıştığımız stress ve uyku problemlerinide düşünürsek toxinlerden tamamen izole olmamız mümkün olmayacaktır. Bu demektir ki bizim hücrelerimiz yaşlanacak ve yavaş yavaş ölecektir.

Bizim doğru beslenerek ve doğru bir yaşam tarzı geliştirerek hücrelerimizi mümkün olduğunca genç tutmamız ve toxine maruz bırakmamamız antiaging in ve sağlıklı yaşamın en önemli parçasıdır.

Kliniğimizde hekim görüşmenizden sonra sizin için özel bir tedavi yolu belirlenir, bu hem istediğiniz ölçüde sizi hastalıklara karşı korumaktan başlayarak yaşlanma karşıtı tüm önlemleri almaya kadar geniş bir yelpazede size sunulur.

Hücresel toxinlerin artması ile meydana gelen hücre çeperi zedelenmesi, ciltte sarkma ve kırışıklıkları ve lekelenmeleri meydana getirirken aynı zamanda vücutta enflamasyonu artırdığı için pekçok kronik hastalıklara neden olur.

ANTİ-AGİNG hücresel düzeyde biolojik olarak tarafımızdan size sağlanırken, teknoloji ile kombinlendiğinde sonuçlar yüz güldürücü olmaktadır.

Bugün etkinliği tıp camiasında ispatlanmış olan pekçok teknolojik cihaz ve medikal ürünlerden size özel ( cilt analiziniz sonrasında) olanlar seçilerek 6,12,18,24 aylık dönemler için yakın gelecek  ve sonrasında  uzak gelecek için planlanır.